Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze to urządzenia wykorzystywane do wytwarzania energii elektrycznej niezbędnej do pracy różnego rodzaju urządzeń, które okazują się nieocenione w wielu sytuacjach. Chcąc zapewnić niezawodne zasilanie awaryjne domu i ogrody czy postawić na sprawdzony generator prądu na placu budowy, warto sięgnąć po agregat prądotwórczy dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego WARMAX.

Agregaty prądotwórcze w ofercie sklepu internetowego WARMAX

W ofercie WARMAX dostępna jest szeroka gama agregatów prądotwórczych pozwalających na wytwarzanie energii elektrycznej, która jest niezbędna podczas wystąpienia awarii sieci czy eksploatacji urządzeń elektronicznych i narzędzi roboczych w miejscach niezelektryfikowanych. Wśród proponowanych przez nasz sklep internetowy urządzeń, można wymienić wysokiej klasy agregaty prądotwórcze benzynowe oraz agregaty prądotwórcze dwupaliwowe LPG/benzynowe, a także zestaw transportowy pozwalający na wygodną eksploatację agregatów prądotwórczych w różnych warunkach.

Wysokiej klasy agregaty prądotwórcze od sprawdzonych producentów

Proponowane przez sklep internetowy WARMAX agregaty prądotwórcze to profesjonalny sprzęt, które pochodzą od renomowanych i cenionych na całym świecie producentów tego typu urządzeń elektrycznych, takich jak Daewoo Power Products czy Könner Söhnen — marki te zajmują się dostarczaniem swoim odbiorcom wysokiej klasy urządzeń, które powstają przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii produkcji i wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych. Wybór proponowanych przez WARMAX urządzeń stanowi więc niezaprzeczalną gwarancję zakupu kompletnych oraz niezawodnych agregatów prądotwórczych, które doskonale sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań i z powodzeniem mogą być stosowane w różnych warunkach eksploatacji.

Agregaty prądotwórcze i ich zastosowanie — gdzie są wykorzystywane?

Agregaty prądotwórcze dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego WARMAX to wysokiej klasy, niezawodne i wszechstronne urządzenia pozwalające na zapewnienie skutecznej pomocy w przypadku wystąpienia nagłych przerw w dostawie prądu stałego. Postawienie na proponowane przez nas agregaty prądotwórcze to uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia zapewnienie zasilania awaryjnego w domu czy ogrodzie, a także zasilania elektrycznego na placach budowy i w innych miejscach oddalonych od sieci elektrycznej, takich jak przestrzenie w lesie, miejsca robót drogowych czy domkach letniskowych oddalonych od do źródeł energii elektrycznej.

Pokaż wyniki (3)
Agregaty prądotwórcze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
KÖNNER & SÖHNEN Agregat prądotwórczy benzynowy 3kW 230V KS 3000E

Końcówka asortymentu
2 590,00 zł brutto 2 105,69 zł netto + 23% VAT / szt.
KÖNNER & SÖHNEN Agregat prądotwórczy benzynowy 8.0kW 230V KS 10000E ATS

Końcówka asortymentu
5 999,00 zł brutto 4 877,24 zł netto + 23% VAT / szt.
KÖNNER & SÖHNEN Agregat prądotwórczy dwupaliwowy LPG/benzynowy 3kW 230V KS 3000 G

Końcówka asortymentu
  • KÖNNER & SÖHNEN
  • Indeks katalogowy:
    • KS 3000G
2 799,00 zł brutto 2 275,61 zł netto + 23% VAT / szt.