Glebogryzarki

Glebogryzarki do ogrodu

Uprawa ogrodu czy działki to zadanie wymagające wiele czasu i zaangażowania, a jednym z kluczowych jego etapów okazuje się odpowiednie przygotowanie gleby do siewu roślin. Chcąc zadbać o efektywną i sprawną realizację tego procesu, warto zdecydować się na zakup glebogryzarki służącej do mechanicznego spulchniania i uprawiania ziemi. Jej zastosowanie pozwala bowiem znaczne usprawnienie wielu prac ziemnych realizowanych w ogrodach czy warzywniakach.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi oraz sprzętów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Propozycja sklepu internetowego to między innymi glebogryzarki. W ramach prowadzonych działań oferujemy sprzęty zarówno elektryczne, jak i spalinowe, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Urządzenia te zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zniszczenia.

Glebogryzarki w ofercie WARMAX

Glebogryzarka to specjalistyczne urządzenie wyposażone w noże umieszczone na obrotowym wale, które pozwala na efektywną relację zadań związanych z uprawianiem gleby. Chcąc zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt przeznaczony do tego typu zastosowań, warto zdecydować się na glebogryzarki dostępne w naszym sklepie internetowym WARMAX. Jego oferta obejmuje wyselekcjonowane urządzenia, jakimi są elektryczne i spalinowe glebogryzarki, a także akcesoria, takie jak koła stalowe łopatkowe, konsole tylne, noże środkowe, obsypniki czy pługi zwykłe do orania.

Glebogryzarka WARMAX — dlaczego warto?

Wyselekcjonowane glebogryzarki i akcesoria do uprawy gleby dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego WARMAX to elementy pochodzące od renomowanych i cenionych na całym świecie dostawców, takich jak DAEWOO POWER PRODUCTS, HECHT, KRYSIAK, New American Concept czy TEXAS. Wszystkie proponowane przez nich produkty to wysokiej klasy rozwiązania, których wybór niesie ze sobą szereg korzyści. Wśród najważniejszych zalet glebogryzarek dostępnych w ofercie WARMAX można wyróżnić aspekty, takie jak:

  • wysoka wydajność pracy;
  • wysoka wytrzymałość i odporność na zniszczenia konstrukcji zapewniająca przydatność sprzętu do intensywnej pracy w trudnych warunkach;
  • pyłoszczelna i wodoodporna obudowa zabezpieczająca konstrukcję przed zanieczyszczeniami;
  • ergonomiczna konstrukcja przekładająca się na wysoki komfort pracy;
  • wysoka trwałość zapewniająca długi czas eksploatacji;
  • wysoka uniwersalność sprzętu zapewniająca możliwość pracy z dowolnym rodzajem gleby.

Glebogryzarki w Warmax - postaw na sprawdzone rozwiązania

Glebogryzarki to urządzenia, które bardzo mocno wspomagają prace prowadzone na ziemi uprawnej. Pozwalają one na mechaniczne spulchnienie gleby w taki sposób, aby możliwe było posadzenie różnego rodzaju roślin czy też założenie trawnika. Ich niebywałą zaletą jest prostota obsługi, a także prowadzenie prac przy minimalnym nakładzie siły fizycznej użytkownika. Niezwykle wydajne silniki zamontowane w glebogryzarkach zapewniają wysoką efektywność oraz doskonałą wydajność podejmowanych działań. Choć wydaje się, że tego typu sprzęty są wykorzystywane na bardzo dużych przestrzeniach uprawnych, to jednak zdarza się, że w glebogryzarki zaopatrują się również klienci posiadający niewielki skrawek gleby.

Na co zwrócić uwagę wybierając glebogryzarkę?

Na rynku istnieje bardzo wiele urządzeń, dlatego przed zakupem glebogryzarki warto zapoznać się z ich najważniejszymi parametrami. Pozwoli to na wybór najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Bardzo ważnym czynnikiem jest moc silnika, szerokość robocza, a także waga sprzętu. Im ona niższa, tym wygodniejsze będzie manewrowanie maszyną. Bardzo istotne jest, że oferowane przez naszą firmę glebogryzarki posiadają ergonomiczne rączki wyposażone w miękką gumę. Powoduje ona, że podejmowane prace mogą być prowadzone przez kilka godzin w ciągu dnia bez jakiegokolwiek dyskomfortu dla użytkownika.

Glebogryzarka i jej zastosowanie — kiedy warto ją wybrać?

Elektryczne i spalinowe glebogryzarki dostępne w ofercie WARMAX to wytrzymałe urządzenia o doskonałych parametrach technicznych. ich zastosowanie pozwala na przekopanie, spulchnienie, wyrównanie i napowietrzenie podłoża — przekłada się to na sprawne przygotowanie gleby pod siew i uprawę różnych roślin, a także mieszanie zaaplikowanych nawozów. Przy czym, warto pamiętać o tym, że glebogryzarka elektryczna doskonale sprawdzi się w przypadku upraw pod osłonami, takich jak szklarnie, tunele czy inspekty, kiedy glebogryzarkę z silnikiem spalinowym lepiej stosować na otwartych przestrzeniach.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Pokaż wyniki (21)
Glebogryzarki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
4GARDEN Glebogryzarka akumulatorowa 2x20V 36cm AG3622

Dostępność: Dostępne
402,70 zł brutto 327,40 zł netto + 23% VAT / szt.
FAWORYT Glebogryzarka spalinowa 5,58KM SHT48-200H

przeciwbieżna

Dostępność: Dostępne
2 499,00 zł brutto 2 031,71 zł netto + 23% VAT / szt.
FAWORYT Glebogryzarka spalinowa 5,58KM SHT48F-200H

współbieżna

Dostępność: Końcówka asortymentu
2 699,00 zł brutto 2 194,31 zł netto + 23% VAT / szt.
FAWORYT PRO Glebogryzarka spalinowa 6.5KM GP850BS

FAWORYT PRO Glebogryzarka spalinowa 6.5KM GP850BS

Indeks katalogowy: GP850BS MRG950BP

Dostępność: Dostępne
1 899,00 zł brutto 1 543,90 zł netto + 23% VAT / szt.
FAWORYT PRO Glebogryzarka spalinowa 6KM GP950B

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 949,00 zł brutto 1 584,55 zł netto + 23% VAT / szt.
GARDYER Glebogryzarka spalinowa 5,71KM T1000

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 999,00 zł brutto 1 625,20 zł netto + 23% VAT / szt.
HANDY Glebogryzarka spalinowa 4KM SG60-139L TP60L

HANDY Glebogryzarka spalinowa 4KM SG60-139L TP60L

Indeks katalogowy: SG60-139L/TP60L HAND

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 149,00 zł brutto 934,15 zł netto + 23% VAT / szt.
HECHT Glebogryzarka elektryczna 750W 32cm 732

Dostępność: Końcówka asortymentu
479,00 zł brutto 389,43 zł netto + 23% VAT / szt.
HECHT Glebogryzarka spalinowa 3,5KM 36cm 761R

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 300,00 zł brutto 1 056,91 zł netto + 23% VAT / szt.
HECHT Radło do glebogryzarek 785/790/795

HECHT Radło do glebogryzarek 785/790/795

Indeks katalogowy: 8001015

Dostępność: Dostępne
162,10 zł brutto 131,79 zł netto + 23% VAT / szt.