Gwoździarki akumulatorowe

Gwoździarka akumulatorowa to urządzenie służące do efektywnego i szybkiego wbijania gwoździ oraz sztyftów. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu gwoździarka pracuje niezależne od zasilania sieciowego. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć gwoździarki z akumulatorem takich producentów jak Smart czy Milwauke. Z pewnością warto sprawdzić naszą ofertę.

Gwoździarka akumulatorowa — czym jest?

Gwoździarka akumulatorowa to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do wbijania gwoździ. Dzięki zastosowaniu potężnego akumulatora o napięciu znamionowym 18V i pojemności kilku Ah gwoździarka znacznie skuteczniej radzi sobie z tym zadaniem niż człowiek. Urządzenie posiada wymienny akumulator, magazynek, a także podajnik taśmowy, które zapewniają wydajną i automatyczną pracę w każdych warunkach. Sprzęt ten doceni każdy profesjonalista, który chce łączyć m.in. tak wymagające materiały jak beton lub kamień. W zestawie znajduje się też ładowarka, dzięki któremu można szybko naładować akumulator.

Gwoździarka Milwaukee na akumulator

Każda nasza gwoździarka to urządzenie, które skutecznie zasili warsztat dekarski. Oferujemy wysokiej jakości elektronarzędzia 18V li-ion, które wyróżnia szybkość i zróżnicowane tryby pracy. Dostępna w naszej ofercie gwoździarka akumulatorowa Milwaukee to sprzęt, który znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i w profesjonalnych warsztatach. Urządzenie zapewnia pełny komfort pracy, dużą pojemność akumulatora i możliwość pracy bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Na jednym ładowaniu można wbić nawet 700 gwoździ, co oznacza, że nasze urządzenia trudno zastąpić nawet w profesjonalnych pracach dekarskich. 

Gwoździarki akumulatorowe - dlaczego warto?

Oferujemy sprzęt, który posiada potężny zasobnik, w związku z czym może oddać wiele strzałów bez konieczności jego uzupełnienia. W naszym sklepie internetowym można znaleźć urządzenia, których budowa umożliwia wykorzystanie ich podczas prac budowlanych i wykończeniowych i stolarskich.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy akumulatorowy zszywacz jest łatwy w obsłudze i bezpieczniejszy niż zwykły młotek.

Pokaż wyniki (2)
Gwoździarki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
SMART Gwoździarka gazowa konstrukcyjna do drewna

SMART Gwoździarka gazowa konstrukcyjna do drewna

Indeks katalogowy: SM-05-GFN3490CH

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 246,90 zł brutto 1 013,74 zł netto + 23% VAT / szt.
LUNA Gwoździarka pistoletowa z magazynkiem prostym FN2190

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja do 5 dni
1 151,40 zł brutto 936,10 zł netto + 23% VAT / szt.