Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe — niezastąpione w Twojej firmie i w domu! Każda dostępna w naszej ofercie myjka wysokociśnieniowa to produkt od renomowanych producentów: NAC, Makita, Graphite czy Verto, rekomendowanych przez wielu zadowolonych użytkowników z całego świata. U nas myjki ciśnieniowe możesz kupić z gwarancją producenta na zastosowanie zawodowe lub konsumenckie!

Dlaczego warto mieć w domu lub firmie myjkę?

Myjka wysokociśnieniowa to niezawodne, bardzo funkcjonalne, a do tego niedrogie urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki możliwości podłączenia do sieci (myjka elektryczna) lub akumulatora, można nią pracować wszędzie tam, gdzie pozwalają na to warunki, dokonując niezbędnych prac porządkowych na terenie firmy lub własnego podwórka. Myjki ciśnieniowe podłącza się do sieci wodociągowej, zyskując tym samym możliwość wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy. Zakres możliwości, jakie ma klasyczna myjka ogrodowa jest bardzo szeroki. Myjki ciśnieniowe doskonale sprawdzają się w letnim praniu dywanów, myciu samochodów, czyszczeniu kostki brukowej lub elewacji. Dobrze dobrana lanca z dyszą umożliwia wykorzystanie myjki na wiele sposobów — pozwala zwiększyć lub zmniejszyć ciśnienie, lub rodzaj strumienia wody i tym samym jeszcze lepiej dopasować go do struktury czyszczonej powierzchni. Myjki ciśnieniowe bez użycia detergentów pozwalają pozbyć się zabrudzeń w trudnodostępnych szczelinach, a także z powierzchni o chropowatej strukturze.

Jakie elementy myjki znajdziesz w naszej ofercie?

Do kupienia jest u nas zarówno kompletna myjka ciśnieniowa, jak również lanca z dyszą, umożliwiająca dokompletowanie do posiadanego już sprzętu. Myjka elektryczna, jak i myjka akumulatorowa z naszej oferty są godne polecenia. Rekomendujemy jednak, aby każdy z naszych klientów dokładnie zastanowił się, jakie ma być przeznaczenie jego myjki, pod kątem długości czasu użytkowania oraz miejsca, w którym ma być użytkowania myjka elektryczna. Tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, ale nawet do wodociągów polecana jest nowoczesna myjka ogrodowa na akumulator, której lanca z dyszą mogą być podłączone do dowolnego źródła wody, nawet wiadra lub stawu.

Myjki - doskonałe rozwiązanie wielu problemów!

Myjka elektryczna ciśnieniowa to rozwiązanie wielu powszechnych problemów w domu lub w firmie. Najczęściej myjka wysokociśnieniowa przydaje się podczas mycia większych obszarowo, trudniejszych powierzchni, takich jak kostka brukowa, głównie w firmach usługowych. Jednak myjki ciśnieniowe używa się sporadycznie także w wielu domach prywatnych. Niska cena urządzeń dostępnych w naszym sklepie sprawia, że myjka wysokociśnieniowa to bardzo praktyczne i uniwersalne rozwiązanie — do domu lub do firmy!

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych myjek ciśnieniowych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia. Posiadamy produkty renomowanych producentów, takich jak Makita czy Ryobi, co sprawia, że odznaczają się one znakomitymi parametrami technicznymi.

Myjki wysokociśnieniowe dla przemysłu - postaw na sprawdzone rozwiązania


Prezentowane przez naszą firmę przemysłowe myjki ciśnieniowe odznaczają się zróżnicowaną wydajnością pracy. Posiadamy urządzenia o maksymalnym przepływie wody wynoszącym 360, 420, a nawet 500 l/h. Ich niewielka waga oraz prosta obsługa sprawiają, że żadna z osób nie będzie miała problemów z właściwym użytkowaniem urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty przemysłowych myjek wysokociśnieniowych oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Pokaż wyniki (6)
Myjki ciśnieniowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
MAKITA Myjka wysokocisnieniowa 1300W HW102

Dostępność: Końcówka asortymentu
449,00 zł brutto 365,04 zł netto + 23% VAT / szt.
MAKITA Myjka wysokociśnieniowa 2200W HW131

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 790,00 zł brutto 1 455,28 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Myjka ciśnieniowa elektryczna 2200W PWE220-LN

Dostępność: Dostępne
819,00 zł brutto 665,85 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Myjka ciśnieniowa elektryczna 2500W PWE250I-PC-LN

Dostępność: Końcówka asortymentu
879,00 zł brutto 714,63 zł netto + 23% VAT / szt.
GRAPHITE Myjka ogrodowa akumulatorowa Energy+ 18V Li-lon, max. ciśń. 24 bar, bez akumulatora

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja 2-3 dni
329,00 zł brutto 267,48 zł netto + 23% VAT / szt.
VERTO Myjka ciśnieniowa 1400W, ciśnienie 80 (maks. 110) bar

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja 2-3 dni
355,00 zł brutto 288,62 zł netto + 23% VAT / szt.