Podkaszarki / Kosy

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości narzędzi, które znajdują swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi podkaszarki i kosy. Urządzenia zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Szeroka propozycja sklepu internetowego powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczyć akcesoria dla potrzeb każdego z klientów - zarówno na niewielkie przydomowe trawniki, jak i bardzo duże tereny zielone.

Jakie kosy i podkaszarki oferujemy?

Oferta naszej firmy to urządzenia akumulatorowe. Są one wykorzystywane między innymi do podcinania trawy, wykaszania chwastów oraz koszenia w miejscach trudno dostępnych, gdzie większe urządzenia sobie nie poradzą. Tego typu produkty odznaczają się wysokim komfortem pracy, a także mobilnością poprzez brak konieczności rozciągania przewodu zasilającego. Produkty akumulatorowe, przez ograniczony czas pracy, sprawdzą się w głównej mierze na niewielkich działkach.

Oprócz tego propozycja sklepu internetowego to także podkaszarka elektryczna. Posiada niezwykle wydajny silnik oraz specjalnie wyprofilowaną rękojeść pokrytą materiałem antypoślizgowym. Powoduje to, że nawet kilkugodzinna eksploatacja maszyny nie jest przyczyną jakiegokolwiek dyskomfortu dla użytkownika.

Podkaszarki spalinowe

Jeśli szukasz wytrzymałego i wydajnego sprzętu do prac ogrodowych, sklep internetowy Warmax oferuje szeroki wybór produktów wysokiej jakości. Nasze podkaszarki spalinowe są wyposażone w silnik, który zapewnia wyjątkową moc do prac z dużymi połaciami zarośli i żywopłotów. Posiadamy również modele o mniejszej wydajności, które są idealne do prac precyzyjnych. Podkaszarki do trawy oferowane w naszym sklepie są wyposażone w ergonomiczne uchwyty, które zmniejszają wibracje i zapewniają wygodę pracy. Dzięki naszym produktom Twój ogród będzie prezentował się nienagannie!

Kosa akumulatorowa

Kosa akumulatorowa to wygodna i poręczna maszyna do koszenia trawy. Jest wyposażona w wytrzymały i wydajny akumulator litowo-jonowy, dzięki czemu można ją używać na dużych powierzchniach bez konieczności podłączania do prądu. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i ma ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodne i bezpieczne koszenie. Materiał, z którego zbudowana jest kosa akumulatorowa, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, a ostrze sprzętu jest wyposażone w system ułatwiający przecinanie trawy. Dzięki temu narzędziu można bez problemu kosić trawę w ogrodzie. Kosa akumulatorowa to must-have w każdym domu!

Kosa elektryczna

Szukasz niezawodnej podkaszarki do trawy do codziennego użytku? Kosa elektryczna to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jest lekka i zapewnia niski poziom hałasu podczas pracy. Przystosowana jest do każdego rodzaju trawy, a jej wbudowane akumulatory umożliwiają pracę do 4 godzin bez konieczności ładowania. Posiada ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodę i łatwość użytkowania. Ostrze wykonane jest ze stali, która zapewnia wytrzymałość i trwałość. Kosa elektryczna jest prosta w użyciu i łatwa w czyszczeniu. To idealne narzędzie do zadbania o zdrowy i piękny trawnik.

Nasze produkty, takie jak kosa elektryczna, oferują wygodę używania bez hałasu i spalin. Bardzo dobrze sprawdzą się w ogrodach lub w ograniczonych przestrzeniach. Są wygodne w użyciu i niezwykle skuteczne. Podkaszarki spalinowe będą skuteczne przy większych pracach, które wymagają mocniejszego silnika. Sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć odpowiednie podkaszarki do trawy dla siebie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zdecydowanie największym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się kosy spalinowe. Charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, wygodą użytkowania oraz niskim zużyciem paliwa. Są to urządzenia profesjonalne, dlatego swoje zastosowanie znajdą nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także w różnego rodzaju firmach i zakładach zajmujących się dbaniem o tereny zielone miast.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania produktów.

Pokaż wyniki (10)
Podkaszarki / Kosy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

4GARDEN Kosa akumulatorowa 2x20V AK3422

Indeks katalogowy: AK3422

Końcówka asortymentu
419,00 zł brutto 340,65 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

4GARDEN Kosa akumulatorowa 4w1 2x20V AK22MULT

Indeks katalogowy: AK22MULTI

Końcówka asortymentu
719,00 zł brutto 584,55 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
199,00 zł brutto 161,79 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
109,00 zł brutto 88,62 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
139,00 zł brutto 113,01 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
259,00 zł brutto 210,57 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

DAEWOO Kosa elektryczna DABC 1750E

Indeks katalogowy: DABC 1750E

Dostępne
549,00 zł brutto 446,34 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

DAEWOO Kosa spalinowa DABC 520

Indeks katalogowy: DABC 520

Końcówka asortymentu
699,00 zł brutto 568,29 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

FAWORYT Kosa spalinowa Faworyt KS52

Indeks katalogowy: KS52

Końcówka asortymentu
829,00 zł brutto 673,98 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

FAWORYT Krawędziarka do trawnika HEK1200

Indeks katalogowy: HEK1200 FAWORYT

Dostępne
439,00 zł brutto 356,91 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni