Rozdzielacze/sterowniki

Rośliny do życia potrzebują wody. Rozdzielacze ogrodowe to urządzenia, które ułatwiają zarządzanie pracą instalacji nawadniającej. Mianem tym określa się przyłącza obsługujące kilka punktów nawadniających zgodnie ze swoją specyfikacją techniczną.

Rozdzielacz do węża ogrodowego

Rozdzielacze ogrodowe do wody pozwalają na podłączenie kilku węży do jednego kranu. Liczba obsługiwanych punktów nawadniania będzie zatem zależna od konstrukcji urządzenia i liczby obsługujących go zaworów. Rozdzielacz jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu można za jednym odkręceniem zamknąć lub otworzyć przepływ wody w wybranym kierunku. Każdy dostępny w naszej ofercie rozdzielacz wody ogrodowy to sprzęt, który sprawdza się w dowolnych ogrodowych instalacjach hydraulicznych. Najprostszym akcesorium jest rozdzielacz dwuzaworowy, który rozdziela wodę płynącą z kranu do dwóch węży.

Rozdzielacze ogrodowe do wody

Każdy dostępny w naszej ofercie rozdzielacz wody ogrodowy to akcesorium, które wykonano z najwyższą starannością. Ma on doprowadzić wodę do kilku punktów nawadniania zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Prezentowane przez nas rozwiązania to modele obsługiwane ręcznie lub pracujące w trybie automatycznym. Atutem naszych urządzeń jest wysoka jakość wykonania. Każdy rozdzielacz do wody ogrodowy jest pokryty specjalnym, antypoślizgowym tworzywem. Dzięki niemu użytkownik nie będzie miał problemu z odkręceniem kranu (zaworu) prowadzącego do wybranego punktu nawadniania.

Rozdzielacz czterozaworowy

Najbardziej zaawansowanym wariantem urządzeń jest rozdzielacz czterozaworowy. Składa się on z wejścia i czterech wyjść, z których każde jest zabezpieczone osobnym zaworem. Dzięki temu użytkownik może zdecydować, które z punktów nawadniania będą aktualnie włączone. Alternatywą dla dostępnych u nas urządzeń manualnych jest automatyczny rozdzielacz do wody ogrodowej. Składa się on z dwóch wyjść wyposażonych w blokadę (zawór manualny) i z wyjścia zabezpieczonego wyłącznikiem czasowym. Sprzęt ten sprawdzi się w każdym ogrodzie, w którym zachodzi potrzeba zautomatyzowania procesu podlewania.

Rozdzielacz dwuzaworowy

Dostępny w naszej ofercie dwuzaworowy rozdzielacz do wody ogrodowy to pomysłowe akcesorium ogrodowe, które:

  • umożliwia podłączenie węży o różnych średnicach,
  • wykonane jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego,
  • charakteryzuje się dużą niezawodnością.

Dwuzaworowy rozdzielacz do węża ogrodowego jest bardzo prosty w obsłudze. Podłączając do niego kran ogrodowy, można efektywnie zarządzać torami przepływu wody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodowych rozdzielaczy nawadniających. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaż wyniki (4)
Rozdzielacze/sterowniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
VERTO Rozdzielacz czterozaworowy

VERTO Rozdzielacz czterozaworowy

Indeks katalogowy: 15G761

Dostępność: Dostępne
22,40 zł brutto 18,21 zł netto + 23% VAT / szt.
VERTO Rozdzielacz dwuzaworowy

VERTO Rozdzielacz dwuzaworowy

Indeks katalogowy: 15G760

Dostępność: Dostępne
10,40 zł brutto 8,46 zł netto + 23% VAT / szt.
VERTO Wyłącznik czasowy elektroniczny

VERTO Wyłącznik czasowy elektroniczny

Indeks katalogowy: 15G751

Dostępność: Końcówka asortymentu
144,40 zł brutto 117,40 zł netto + 23% VAT / szt.
NEO Rozdzielacz trójzaworowy, 2 wyjścia z blokadą, jedno z wyłącznikiem czasowym

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja 2-3 dni
95,60 zł brutto 77,72 zł netto + 23% VAT / szt.