Skompletuj własną szafkę narzędziową

2022-11-25HIT - od teraz w naszej ofercie szafka Hogert i pełna opcja wyposażenia - skompletuj własną szafkę wg potrzeb.

Wprowadziliśmy do naszej oferty nowość - markę Hogert. Co sam producent mówi o sobie?

"Marka Högert Technik powstała z zamiłowania do jakości, prostoty i użyteczności. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi.
Integracja idei produktu z jego zastosowaniem w pracy – to ambicja inżynierów Högert Technik, którzy precyzyjnie projektują każdy detal narzędzi. Stal kuta w temperaturze żarzenia, staranne odprężanie i hartowanie produktów, ich szczegółowy proces kontroli i optymalizacja logistyki, kreują asortyment, którego stosunek jakości do ceny jest nieosiągalny dla innych firm.
Istota produktu to surowiec, który gwarantuje niskie zużycie i dużą trwałość wyrobów. W przypadku narzędzi ręcznych jest nim stal węglowa. Högert Technik dokonuje rzetelnej weryfikacji i selekcji dostawców stali. Nasi kontrahenci, to światowi potentaci dający gwarancję najwyższej jakości metali, co pozwala nam zaoferować bogaty asortyment wyrobów o najlepszym pochodzeniu. Produkty Högert Technik posiadają certyfikaty ośrodków TÜV Rheinland, VDE-Institue oraz spełniają normy Deutsches Institut für Normung – DIN."

Będziemy na bieżąco zwiększać ofertę produktową, natomiast obecnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą hitu sprzedażowego:

- szafki narzędziowej 7 szufladowej - https://warmaxnarzedzia.pl/-hogert-szafka-narzedziowa-7-szuflad-ht7g047,c,p7692,pl.html

- oraz pełnej oferty wyposażenia - https://warmaxnarzedzia.pl/hogert,c482,pl.html