Opryskiwacze spalinowe

Opryskiwacz spalinowy to cieszące się już od wielu lat sporą popularnością rozwiązanie, które - odpowiednio wykorzystane - zapewnia ochronę roślin na obszarach uprawnych. Jego codzienne użycie w dużym stopniu ułatwia nam pracę w ogrodzie, sadzie owocowym czy na uprawie warzywnej, w każdym z tych miejsc gwarantując wysoką wydajność oraz doskonałe rezultaty. Dzięki wyposażeniu w silnik spalinowy urządzenia te charakteryzują się bardzo dobrą przepustowością, a także płynną pracą.

Opryskiwacze spalinowe to nie tylko płynne uruchomienie, ale także wysoka wydajność podczas codziennej pracy w ogrodzie

Regulacja ciśnienia działającej siły oraz system, który umożliwia płynne uruchomienie urządzenia i jego pracę, to nie jedyne zalety oferowanych przez nas narzędzi ogrodniczych.

  • Jeśli chodzi opryskiwacze spalinowe, oprócz tego warto zwrócić uwagę m.in. na takie zalety jak:
  • wymienne dysze zraszające pozwalają na dopasowanie oprysku do różnych rodzajów roślin, nawet na terenach o zróżnicowanym ukształtowaniu,
  • duży otwór wlewowy, który sprawia, że uzupełnienie opryskiwacza jest szybkie i proste, co przekłada się na wygodę użytkowania,
  • zasilanie silnikiem spalinowym, dzięki czemu praca staje się bardziej efektywna,
  • łatwa obsługa - ponieważ potrzebujesz do tego tylko jednej ręki, znacznie ułatwia to poruszanie się po uprawie.

Opryskiwacz spalinowy do ochrony roślin

Jak widać, zalety tego typu urządzenia są naprawdę liczne. Zastosowanie opryskiwacza spalinowego stanowi bardzo dobry sposób na pielęgnację roślin uprawnych, drzew oraz krzewów, zapewniając im skuteczną ochronę przed szkodnikami i chorobami. Użycie opryskiwacza spalinowe to znakomita alternatywa dla mniej wydajnych i niewygodnych odpowiedników manualnych (tzn. wymagających ręcznej obsługi).

Opryskiwacz spalinowy od Warmax

To jeszcze nie wszystko, o czym warto wiedzieć. Kolejnym kluczowym atutem opryskiwaczy spalinowych jest możliwość korzystania z nich również z dala od źródeł energii, szczególnie jeśli dotyczy to otwartej przestrzeni. Taki stan rzeczy oznacza doskonałe wręcz rozwiązanie w przypadku osób, które stawiają na mobilność podczas poruszania się po terenie uprawy (nabiera to szczególnego znaczenia podczas poruszania się po dużym ogrodzie, działce itp.).

Wszystko to sprawia, że ochrona roślin staje się znacznie prostsza i skuteczniejsza, a praca w ogrodzie staje się prawdziwą przyjemnością.

Oczywiście, nasza oferta to nie tylko opryskiwacze spalinowe, ale także takie produkty jak na przykład dmuchawy do liści, kosiarki czy glebogryzarki.

W naszym asortymencie znajdziesz również:

Pokaż wyniki (1)
Spalinowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
FAWORYT Opryskiwacz spalinowy 3,18KM 12l YOS314

FAWORYT Opryskiwacz spalinowy 3,18KM 12l YOS314

Indeks katalogowy: YOS314 FAWORYT

Dostępność: Końcówka asortymentu
649,00 zł brutto 527,64 zł netto + 23% VAT / szt.