Zraszacze

Zraszacze do ogrodu

Regularne nawadnianie ogrodu to kluczowy aspekt jego pielęgnacji, który pozwala na cieszenie się soczyście zielenią oraz doskonałą kondycją roślin i trawnika. Chcąc w prosty sposób zadbać o pielęgnację ogrody, warto postawić na pistolety lub zraszacze do ogrodu dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego WARMAX pozwalające na wygodne i efektywne podlewanie zarówno małych, jak i większych przestrzeni ogrodowych.

Pistolety i zraszacze do ogrodu w ofercie WARMAX

Pistolet i zraszacze do ogrodu to elemety pozwalające na sprawne nawadnianie zielonego otoczenia domu — postawienie na tego typu elementy sprawia bowiem, że nawadnianie ogrodu jest bardziej efektywne i przebiega znacznie sprawniej, niż w przypadku stosowania zwykłej konewki. W ofercie WARMAX znajduje się szeroka gama wysokiej jakości urządzeń pozwalających na precyzyjne podlewanie ogrodu oraz zapewnienie odpowiedniego dozowania wody. Wśród nich można wymienić zraszacz oscylacyjny, zraszacz pistoletowy oraz zraszacz wielofunkcyjny wyposażony w szereg funkcji podlewanie pozwalających na dostosowanie strumienia wody do określonych potrzeb innych roślin, a także zestawy ze zraszaczami prostymi czy pistoletami zraszającymi. Proponowane przez nasz sklep internetowy rozwiązania pochodzą od znanych i cenionych marek specjalizujących się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla ogrodnictwa, takich jak HECHT, NEO TOOLS, VERTO.

Systemy nawadniania ogrodu — dlaczego warto?

Postawienie na zraszacze i pistolety ogrodowe dostępne w ofercie sklepu WARMAX to gwarancja wyboru wysokiej klasy rozwiązań pozwalających na sprawną pielęgnację roślin i trawnika. Proponowane przez nas urządzenia pozwalają bowiem na cieszenie się szeregiem korzyści, wśród których można wymienić aspekty, takie jak:

  • zapewnienie odpowiedniej ilości i strumienia wody dostosowanych do wymagań stawianych przez uprawiane rośliny;
  • ergonomiczny kształt urządzeń, który przekłada się na wysoki komfort podczas pracy;
  • wysokiej jakości materiały konstrukcje zapewniające wysoką trwałość i odporność poszczególnych elementów na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych;
  • szeroki wybór produktów pozwalający na wybór optymalnego rozwiązania do różnego rodzaju zastosowań;
  • możliwość pracy urządzeń w trybie ciągłym zapewniona poprzez wyposażenie pistoletów ogrodowych w blokadę ON/OFF;
  • możliwość automatycznego nawadniania ogrodu przez zraszacz oscylacyjny czy zraszacz wielofunkcyjny, która przekłada się na znacznie łatwiejszą pielęgnację roślin i trawnika;
  • zapewnienie oszczędności wody, czasu i pieniędzy.

Kiedy warto postawić na pistolety i zraszacze do ogrodu?

Urządzenia i systemu do nawadniania ogrodu to efektywne rozwiązanie pozwalające na skuteczne i wygodne nawadnianie terenów wokół domu, które z powodzeniem może być wykorzystywane na wielu różnorodnych przestrzeniach. Zastosowanie tego typu rozwiązań doskonale sprawdza się bowiem zarówno w przypadku niewielkich posesji, jak i większych ogrodów. Przy czym, warto zadbać o dobór odpowiedniego systemu nawadniania do wymagań stawianych przez dany teren — zraszacz oscylacyjny sprawdzi się bowiem dobrze w przypadku automatycznego nawadniania rozległego terenu, a zraszacz pistoletowy okazuje się niezwykle przydatny podczas podlewania roślin czy czyszczenia zanieczyszczeń.

Pokaż wyniki (10)
Zraszacze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Dostępne
78,90 zł -3% 76,59 zł brutto 62,27 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
17,80 zł brutto 14,47 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
22,70 zł brutto 18,46 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
34,60 zł brutto 28,13 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Końcówka asortymentu
61,10 zł brutto 49,67 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
39,00 zł brutto 31,71 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
41,70 zł brutto 33,90 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
12,90 zł brutto 10,49 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
48,70 zł brutto 39,59 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne
31,00 zł brutto 25,20 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni