Glebogryzarka elektryczna

Piękny ogród wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi - kosiarki do oczywiście podstawa, jednak przydane będą również inne urządzenia. Glebogryzarka elektryczna pozwoli zadbać o trawnik i rośliny ogrodowe równie dobrze, jakby zrobił to specjalista.

Co warto widzieć o glebogryzarkach elektrycznych?

Osoby, które nie mają dużego doświadczenia w pielęgnacji ogrodów, mogą pomylić glebogryzarkę z kosiarką - oba urządzenia są do siebie dość posobne, jednak znacząco różnią się między sobą zastosowaniem.

Do czego służą kosiarki, każdy wie, natomiast glebogryzarki to urządzenia wykorzystywane do spulchniania i napowietrzania ziemi, dzięki czemu jest ona dobrze przygotowana do dalszej pracy. To narzędzie, które można stosować od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Nie nadaje się do wykorzystania przy ziemi zamarzniętej, mokrej i przesuszonej.

Do przydomowych ogrodów glebogryzarka elektryczna będzie idealna. Jest to model ekologiczny, dlatego też cieszy się tak dużą popularnością. Jego zastosowanie pozwala na przygotowanie ziemi do dalszej pracy i sprawia, że składniki odżywcze lepiej się wchłaniają w glebę.

Jak działają glebogryzarki elektryczne?

Glebogryzarka elektryczna, aby działała zgodnie z oczekiwaniami, musi posiadać odpowiednie parametry techniczne. Jednym z najważniejszych czynników, które należy mieć na względzie, wybierając tego typu sprzęt, jest moc silnika. Najbardziej wydajne będą urządzenia o mocy 2000 W - takie modele sprawdzą się nawet w przypadku gleby piaszczysto-gliniastej. W przypadku niewielkich ogrodów i miękkich gleb można sięgać po modele o mocy silnika 1600 W i 1400 W.

Jak kupić dobrą glebogryzarkę elektryczną?

Glebogryzarka elektryczna to urządzenie, w przypadku którego istotne znaczenie ma nie tylko moc silnika, ale również szerokość robocza. W przypadku wielu modeli ten parametr jest regulowany i można dopasowywać jego wartość w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wybierając właściwy model, warto zwrócić uwagę również na głębokość przekopu. Dobrym rozwiązaniem będzie również model z możliwością regulacji intensywności spulchniania ziemi oraz zmienną wysokością rączek - to ostatnie będzie szczególnie ważne wtedy, gdy z urządzenia będzie korzystała więcej niż jedna osoba.

Jeżeli szukacie Państwo urządzenia, które będzie niezawodne i pozwoli zadbać o ogród niczym najlepszy specjalista z dziedziny ogrodnictwa, zachęcamy do wyboru sprzętu pochodzącego z najwyższej oferty. To najwyższa jakość, użyteczność w konkurencyjnych cenach. Dobra glebogryzarka elektryczna do doskonały sposób na piękny i zadbany ogród.

Pokaż wyniki (3)
Glebogryzarki elektryczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
HECHT Glebogryzarka elektryczna 750W 32cm 732

Dostępność: Końcówka asortymentu
399,00 zł brutto 324,39 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Glebogryzarka elektryczna 750W TIE75-S

750W, szerokość/głębokość robocza 36/22 cm

Dostępność: Dostępne
489,00 zł brutto 397,56 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Glebogryzarka elektryczna 1500W TIE150-S

NAC Glebogryzarka elektryczna 1500W TIE150-S

Indeks katalogowy: TIE150-S

1500W, szerokość/głębokość robocza 45/22 cm , kółka

Dostępność: Dostępne
599,00 zł brutto 486,99 zł netto + 23% VAT / szt.