Zamiatarki akumulatorowe

Zamiatarka akumulatorowa to urządzenie, które jest przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń z kostki brukowej, spoin lub fug i innych powierzchni. W naszym sklepie znajdą Państwo różne rodzaje zamiatarek, które zostały wyposażone w szereg interesujących funkcji. 

Zamiatarka powierzchniowa i fugowa — sprawdź je

W skład naszego asortymentu wchodzą zamiatarki akumulatorowe o dwojakim przeznaczeniu. Należą do nich urządzenia przeznaczone do:

  • pracy na powierzchni do 2.000 metrów kwadratowych takich jak chodniki i drogi dojazdowe itd.,
  • usuwania zanieczyszczeń z fug i spoin.

Zachęcamy, by zapoznać się z naszą ofertą. 

Zamiatarki — dostępne w różnych wariantach

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas zamiatarki? Są to urządzenia, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Urządzenia do oczyszczania fug i spoin można wyposażyć w akumulatory o pojemności 2 lub 4 Ah. To duży zakres, który przekłada się na skokowy wzrost osiągów urządzenia. Z kolei zamiatarki przeznaczone do czyszczenia rozległych powierzchni posiadają szczotkę obrotową, która może się obracać z szybkością nawet 1200 obrotów na minutę (szczotki do fug obracają się nawet z prędkością 4500 obrotów na minutę). 

Atuty zamiatarek — co warto o nich wiedzieć?

Oferowane przez nas urządzenia mogą zamiatać powierzchnię bez konieczności dostępu do energii elektrycznej. Wystarczy je naładować, by pracować z nimi nawet przez kilkadziesiąt minut. To wystarczająco dużo, by oczyścić drogę dojazdową lub chodnik z kostki brukowej. Maszyny nadają się też do pracy na dziedzińcach szkolnych.

Działanie zamiatarek polega nie tylko na usuwaniu odpadów, ale też na zbieraniu ich do specjalnego pojemnika. Zapewnia on możliwość przechowywania dużej ilości śmieci i resztek roślin, dzięki czemu dostępne u nas maszyny są wygodne w obsłudze i zapewniają szybką oraz wydajną pracę. 

Zamiatarki do fug i dużych powierzchni — lekkie i ergonomiczne

Oferowane przez nas urządzenia posiadają system centralnej regulacji wysokości, który pozwala na dopasowanie ich wymiarów do wzrostu użytkownika. Na korzyść urządzenia przemawia również lekka i stabilna konstrukcja, która gwarantuje bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach, a także jest przeznaczona do pracy na powierzchniach rozległych i nierównych. Jednocześnie chcemy podkreślić, że oferowane przez nas zamiatarki są dostępne w niskich cenach. 

Reasumując, oferujemy zamiatarki, w których szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe czyszczenie. Dzięki nim czyszczenie odbywa się komfortowo i ergonomicznie, a także w sposób całkowicie profesjonalny. Urządzenia posiadają uchwyt transportowy, który ułatwia ich przenoszenie w pionie.

 

W ofercie posiadamy również:

Pokaż wyniki (3)
Zamiatarki akumulatorowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
4GARDEN Akumulatorowe urządzenie do czyszczenia fug i spoin bruku 20V AUC10

Dostępność: Dostępne
155,00 zł brutto 126,02 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Krawędziarka akumulatorowa 20V AOK2221

Dostępność: Końcówka asortymentu
219,00 zł brutto 178,05 zł netto + 23% VAT / szt.
DEDRA Urządzenie do czyszczenia kostki brukowej akumulatorowe 18V SAS+ALL DED7098

Dostępność: Dostępne
266,80 zł brutto 216,91 zł netto + 23% VAT / szt.