Smarownica akumulatorowa

Smarownica to urządzenie, którego zadaniem jest podawanie smaru pod dużym ciśnieniem i to bez konieczności jej podłączania do zewnętrznego źródła energii. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia takich marek jak Milwaukee, które pozwalają oszczędzać czas i wyróżniają się niską ceną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Smarownica akumulatorowa 18V - czym jest i jak działa?

Smarownica z akumulatorem Li-Ion to urządzenie podające smar pod ciśnieniem kilku bar. Dzięki temu jego praca jest efektywniejsza niż np. ręczne podawanie smaru. Maszyna tej klasy oferuje wysoką niezawodność i jakość pracy. Urządzenie wyposażone jest w wężyk podający smar, dzięki czemu można konserwować nawet te elementy i mechanizmy, które znajdują się w trudno dostępnych przestrzeniach. Zastosowanie zasilania akumulatorowego sprawia, że urządzenie nie potrzebuje sieciowego źródła energii (ani też kabla zasilającego). Tym samym jego użytkownik może zapewnić sobie szybkość działania i pełnię niezależności od 1 fazowego napięcia 230 V lub 3 fazowego napięcia 400 V.

Dlaczego warto wybrać smarownicę Milwaukee z ładowarką?

Oferowany przez nas sprzęt nadaje się do wielu różnych zastosowań. Z jego pomocą można podawać preparat konserwujący pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu łatwiej przeczyścić np. kalamitki lub inne mechanizmy podające smar. Na uwagę zasługuje również to, że smarowanie z pomocą urządzenia odbywa się nawet dwukrotnie szybciej niż przy zastosowaniu metody ręcznej. Tak duże tempo pracy pozwala zaoszczędzić czas, a także zwiększa efektywność konserwacji. Nie jest tajemnicą, że prosta zasada działania urządzenia sprawdza się zwłaszcza w przypadku starych systemów konserwujących. 

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju smarownice, które zostały zaprojektowane i wykonane przez najlepszych producentów sprzętu przemysłowego.

Pokaż wyniki (3)
Smarownice
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
MAKITA Smarownica akumulatorowa 18V DGP180Z

MAKITA Smarownica akumulatorowa 18V DGP180Z

Indeks katalogowy: DGP180Z

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 149,00 zł brutto 934,15 zł netto + 23% VAT / szt.
MILWAUKEE Smarownica akumulatorowa 12V M12GG-0

MILWAUKEE Smarownica akumulatorowa 12V M12GG-0

Indeks katalogowy: 4933440435

Dostępność: Końcówka asortymentu
799,00 zł brutto 649,59 zł netto + 23% VAT / szt.
MILWAUKEE Smarownica akumulatorowa 18V M18GG-201C

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 859,00 zł brutto 1 511,38 zł netto + 23% VAT / szt.