Roboty koszące

Każdy właściciel ogrodu wie, ile pracy należy wykonać, aby odpowiednio zadbać o trawnik. Nie wszyscy mają czas i chęci, aby regularnie kosić trawę. Z pomocą przychodzą fantastyczne i innowacyjne urządzenia, jakimi niewątpliwie są kosiarki automatyczne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz starannie wyselekcjonowaną ofertę robotów koszących, których możliwości cię zachwycą, a dbanie o wygląd twojego trawnika stanie się proste i wygodne.

Jak działa kosiarka automatyczna?

Urządzenie to ma za zadanie kosić trawę w obrębie terenu, który wyznaczyliśmy na samym początku jego pracy. W tym celu stosujemy linki do oznaczenia obszaru roboczego. Robot skosi trawę w tej strefie na bardzo drobne kawałki, dzięki czemu nie ma potrzeby jej zbierania. Po opadnięciu stanowią one naturalny nawóz, co z pewnością jest dodatkową zaletą pielęgnacyjną. Zastanawiasz się, z jaką dokładnością działa robot koszący? Otóż niewielka szerokość koszenia zapewnia równomierną i dokładną pracę, po której zakończeniu pozostawia twój trawnik w idealnym stanie.

Urządzenia nie wymagają podłączania do prądu, gdyż mają wbudowane akumulatory litowo-jonowe. Przy niskim stanie energii powracają samodzielnie do stacji ładującej. Roboty są zaprogramowane w taki sposób, aby działały maksymalnie bezpiecznie. Mają na przykład określone maksymalne nachylenie terenu, po którym mogą się poruszać.

Jakie dodatkowe funkcje posiada robot koszący?

Maksymalne nachylenie terenu, mała szerokość koszenia, czy automatyczny powrót do stacji dokującej, to tylko niektóre z zalet naszych robotów koszących. Ich modele posiadają również inne ciekawe dodatki, takie jak możliwość komunikacji ze smartfonem (łącząc się przez bluetooth) lub czujnik deszczu (po wykryciu kropli deszczu wraca do bazy). Zapoznaj się ze wszystkimi funkcjami i parametrami urządzeń w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Główne zalety z posiadania robota koszącego

Jeżeli zależy ci na pięknym i zadbanym trawniku, który reprezentuje twój ogród, to samodzielne roboty koszące na pewno ci w tym pomogą. Nie musisz już pamiętać o koszeniu czy zbieraniu trawy. Wystarczy, że raz wyznaczysz strefę do skoszenia i określisz czas rozpoczęcia pracy, a resztą zajmie się automatyczne urządzenie koszące.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na przyjemniejsze czynności. Zawsze, gdy zaprosisz przyjaciół, możesz być pewny, że trawa jest skoszona na odpowiednią długość oraz wygląda pięknie i świeżo. W razie pytań o poszczególny model skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy w doborze twojego ogrodowego pomocnika.

Pokaż wyniki (2)
Roboty koszące
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
NAC Robot koszący do trawy 20V 4Ah RLM1000-DY

Dostępność: Końcówka asortymentu
2 899,00 zł brutto 2 356,91 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Robot koszący do trawy 28V 2Ah RLM800-NG

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 649,00 zł brutto 1 340,65 zł netto + 23% VAT / szt.