Pistolety natryskowe

Pistolety natryskowe to narzędzia, które służą do malowania punktowego lub obszarowego. Dzięki nim pokrycie wybranej przestrzeni farbą o określonej gęstości i kolorze jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą je Państwo w bardzo korzystnych cenach. Jednocześnie chcemy podkreślić, że oddajemy do Waszej dyspozycji urządzenia akumulatorowe, które dzięki sposobowi zasilania zapewniają pełną niezależność pracy.

Czym jest pistolet natryskowy?

Każdy dostępny w naszej ofercie pistolet natryskowy to funkcjonalne urządzenie, które zapewnia maksimum komfortu podczas nakładania kolejnych warstw farby o dowolnym kolorze. Sprzęt ten został zaprojektowany zgodnie z technologią HVLP charakteryzującej się przede wszystkim:

  • mniejszym zużyciem farby,
  • większą efektywnością malowania,
  • ochroną środowiska,
  • mniejszymi stratami w trakcie malowania.

Jednocześnie warto podkreślić, że dostępne u nas pistolety natryskowe to urządzenia zapewniające maksimum precyzji podczas pracy.

Konstrukcja i funkcje pistoletów natryskowych

Oferowane przez nas pistolety natryskowe to konstrukcje o dość ciekawych właściwościach. W zależności od wybranej konfiguracji można nimi malować w trzech różnych ustawieniach: pionowym, poziomym oraz okrągłym. Ten ostatni sprawdzi się zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, w których nie brakuje wielu różnych zakamarków.

Z czego składa się typowy pistolet natryskowy? W naszym asortymencie znajdą Państwo modele, które są bardzo łatwe w montażu i codziennej eksploatacji. Składają się one z podstawowego elementu, czyli pistoletu połączonego ze zbiornikiem (pojemność 900 ml), a także zespołu napędowego współpracującego z silnikiem. Dzięki niemu aplikacja farby jest bardzo łatwa i zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Co ważne, użytkownik ma możliwość dostosowania jej intensywności do indywidualnych potrzeb. Służy do tego ergonomiczne pokrętło.

Akumulatorowe pistolety natryskowe — dlaczego warto?

W naszym asortymencie znajdą Państwo akumulatorowe pistolety natryskowe. To urządzenia, które zapewniają maksymalny komfort pracy, gdyż nie wymagają podłączenia przewodów zasilających i pomocniczych. Można nimi malować nawet w trudno dostępnych miejscach To akcesorium stworzone z myślą o użytkownikach, którzy malują profesjonalnie i amatorsko. Warto również podkreślić, że oscylacyjna moc naszych pistoletów przekracza 200 W.

Pistolety są kompatybilne z akumulatorami zasilającymi o napięciu znamionowym wynoszącym 18 V. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej na ich temat, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym asortymentem.

Pokaż wyniki (1)
Pistolety natryskowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
GRAPHITE Pistolet natryskowy HVLP Energy+ 18V, Li-Ion, bez akumulatora

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja 2-3 dni
245,00 zł brutto 199,19 zł netto + 23% VAT / szt.