O nas

Firma Warmax istnieje na rynku od 2000 r.  Powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wśród klientów na produkty dobrej jakości wraz z zachowaniem najlepszych warunków handlowych.
Jesteśmy dystrybutorem narzędzi ręcznych, ogrodniczych, elektronarzędzi, maszyn, urządzeń spalinowych oraz akcesoriów samochodowych i motocyklowych. Posiadamy sklep stacjonarny i hurtownię zlokalizowane w Międzyrzecu Podlaskim, które stanowią punkt zaopatrzenia klientów w całej Polsce oraz klientów zza wschodniej granicy.
Sprzedaż na terenie całej Polski realizujemy poprzez sklep internetowy www.warmaxnarzedzia.pl, której obsługą zajmują się wykwalifikowani doradcy handlowi. Zaopatrujemy nie tylko indywidualnych konsumentów, ale także sklepy, warsztaty samochodowe, firmy handlowe i usługowe. Nasi pracownicy służą fachową pomocą w realizacji zakupów z budżetu Funduszy Europejskich oraz Urzędów Pracy. Do wysyłki zamawianych produktów korzystamy z usług sprawdzonych firm spedycyjnych.
Różnorodność oferowanych artykułów narzędziowych daje naszym klientom gwarancję szerokiej i długoterminowej oferty.
Wszystkie produkty należące do naszej oferty objęte są pełną gwarancją producenta oraz wsparciem serwisowym, wraz ze stałym dostępem do części zamiennych dla elektronarzędzi, oraz narzędzi spalinowych.

W przypadku zakupu kilku przedmiotów deklarujących zróżnicowany czas realizacji, wysyłka nastąpi dopiero po skompletowaniu całego zamówienia, czyli zgodnie z deklaracją o przewidywanym najdłuższym czasie dostawy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00. Prosimy o kontakt w podanym przedziale godzinowym.

Infolnia: 784552124

Siedziba firmy:
Warmax Robert Warowny
ul. Radzyńska 16C
21-560 Międzyrzec Podlaski

NIP: 8251180340
REGON 710498252

nr konta: BS Międzyrzec Podlaski 34 8039 0006 0000 0092 4061 0001