Zamiatarki elektryczne

Dostępne w naszej ofercie urządzenia elektryczne do zamiatania, tudzież usuwania roślin z trudno dostępnych przestrzeni chodnika, można podzielić na dwie podkategorie: zamiatarki i opalarki. Jak one działają? Czym różnią się od zamiatarek ręcznych lub spalinowych?

Elektryczne i ręczne opalarki i urządzenia do fug i spoin — rozwiązania przemysłowe i dla domu

Nasze urządzenia czyszczące pozwalają czyścić różne rodzaje powierzchni z roślin, gałęzi, a także z wyrastającej trawy. W ofercie mamy:

  • Urządzenia do czyszczenia fug i spoin, które wyposażone są w dwa rodzaje szczotek: nylonową i stalową. Sprzęt ten posiada napęd elektryczny, dzięki któremu operator może w efektywny sposób czyścić nawet zamknięte pomieszczenia, takie jak garaże, schowki itd. Urządzenia do czyszczenia fug i spoin dysponują teleskopowymi i regulowanymi uchwytami.
  • Opalarki - to sprzęt, który został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną dyszę, emitującej punktowy strumień gazów o wysokiej temperaturze, które skutecznie eliminują nie tylko samą roślinę, ale również jej system korzenny. Opalarka może być również wykorzystywana do obróbki cieplnej elementów (np. drewnianych), a także jako sprzęt do rozpalania grilla.

Prezentowany, ręczny sprzęt elektryczny do czyszczenia, to wydajne i ergonomiczne urządzenia, którymi warto dysponować w swoim garażu lub ogrodzie. Łatwo nimi manewrować, a ergonomiczny uchwyt sprawia, że są zwrotne i nie obciążają rąk. 

Dlaczego nasze urządzenia dla operatora są niezbędne do utrzymania czystości?

Oferowane przez nas urządzenia do utrzymania czystości doskonale nadają się do usuwania zabrudzeń z podjazdów, chodników lub do sprzątania kostki brukowej i parkingów. Na uwagę zasługuje ergonomia prezentowanego sprzętu. Niezależnie od modelu, który Państwo wybiorą, jest on zaprojektowany do wielu różnych zastosowań. Sprzęt pozwala zamiatać różne rodzaje zanieczyszczeń, w tym również te, które przylegają bezpośrednio do podłoża.

Urządzenia charakteryzują się dość zróżnicowaną mocą. Standardowe maszyny do fug wyposażone są w silniki 400 W. Z kolei opalarki o mocy 2000 W są zaprojektowane w taki sposób, aby oddziaływa punktowo dużą temperaturą. Obydwa urządzenia mogą ze sobą współpracować, tj. zamiatać łatwiejsze do usunięcia rośliny i zanieczyszczenia, a także wypalać chwasty, które ze względu na swe położenie są trudne do usunięcia z posadzki lub chodnika. 

Reasumując, nasze urządzenia są idealne do czyszczenia dużych powierzchni i do wielu różnych prac porządkowych. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z całym naszym asortymentem.

 

W ofercie posiadamy również:

Pokaż wyniki (2)
Zamiatarki elektryczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
DEDRA Opalarka-wypalacz do chwastów 2000W 3w1 DED7975

Dostępność: Dostępne
129,00 zł brutto 104,88 zł netto + 23% VAT / szt.
HANDY Urządzenie do czyszczenia fug i spoin 400W DS400

Dostępność: Dostępne
165,00 zł brutto 134,15 zł netto + 23% VAT / szt.