Piły akumulatorowe

Piły i pilarki akumulatorowe z silnikiem bezszczotkowym, do których działania niepotrzebny jest kabel to praktyczne urządzenia zasilane baterią, będące doskonałą alternatywę dla urządzeń sieciowych i spalinowych. Ze względu na swoją mobilność sprawdzają się we wszystkich trudno dostępnych miejscach np. podczas przygotowywania drewna na opał. Z kolei ich niewielka waga, czyni je doskonałym narzędziem do pracy z wysięgnikiem, który umożliwia wycinanie wysoko położonych gałęzi. Akumulatorowa pilarka łańcuchowa jest niezastąpionym narzędziem wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do źródła zasilania w postaci prądu. Pozwala na wykonanie większości wymagających cięć w przydomowych pracach. Zaopatrzenie urządzenia w dodatkowe akumulatory wydłużają czas pracy baterii.

Piła akumulatorowa

Akumulatorowa piła łańcuchowa, z której z korzysta niejeden profesjonalista, ze względu na brak przewodu może pracować w różnych miejscach, również tych trudno dostępnych. Sprawdza się w przypadku większości prac w ogrodzie. Służy nie tylko do pielęgnacji drzew i przycinania drewna na opał, ale także pozwala ścinać grubsze gałęzi drzew oraz przycinać krzewy lub żywopłoty. Tego typu elektronarzędzia pozwalają na cięcie wielu innych elementów takich jak m.in. płytki, belki, deski lub pień, dzięki czemu możemy je wykorzystywać nie tylko do prac ogrodniczych, ale także gospodarczych. Łatwa obsługa i eksploatacja oraz niewielka masa czyni pilarki łańcuchowe akumulatorowe lżejszym sprzętem technicznym od pilarek spalinowych przeznaczonym do profesjonalnego użytku na każdym etapie prac ogrodowych.

Pilarka akumulatorowa do gałęzi

Pilarka do gałęzi akumulatorowa z tarczą 250 mm to dość kompaktowy sprzęt elektryczny, którego prowadnica zazwyczaj osiąga do 25 cm długości, zaś typowe napięcie zasilające wynosi 18 V. Dzięki niewielkim wymiarom i masie tj. do 3 kg wysiłek włożony w pracę jest minimalny. Dodatkowo piła akumulatorowa do gałęzi może być wykorzystywana praktycznie w dowolnej pozycji, co znacznie ułatwia szereg czynności. Należy jednak pamiętać, aby pojemność akumulatora dopasować do konkretnych wymagań. Większość producentów w specyfikacji podaje informację nt. ile cięć i jakiej długości wykonamy na jednym naładowaniu. Ten wygodny i dość cichy sprzęt, którego konserwacja jest stosunkowo prosta, wyposażono w specjalny hamulec elektryczny i wygodny uchwyt, które zapewniają komfortową i bezpieczną pracę.

Piła łańcuchowa akumulatorowa do drewna opałowego

Urządzenia, które będą wykorzystywane do cięcia duże ilości drewna opałowego bądź innych prac w gospodarstwie winny odznaczać się większą wydajnością i mieć odpowiednią moc silnika. Wspomniane wiąże się z tym, że długość prowadnicy może osiągać do 40 cm, co gwarantuje szybką i efektywną realizację wykonywanych prac. Aby osiągnąć dużą wydajność, również podczas intensywnej eksploatacji pilarka musi posiadać mocne zasilanie takie jak 2.0ah lub 4.0ah 40 V max. Każda piła łańcuchowa może składać się z jednej lub dwóch baterii li-ion, zapewniając tym samym maksymalny czas pracy. To z kolei pozwala jej konkurować z takimi urządzeniami jak piła spalinowa, która wytwarza groźne dla środowiska spaliny i potrafi emitować znacznie większy hałas. W większości modeli pilarka akumulatorowa, w tym także np. piła łańcuchowa 35 cm posiada w zestawie takie elementy jak ładowarka i bateria.

Piła akumulatorowa na wysięgniku

Pilarki akumulatorowe na wysięgniku to doskonałe rozwiązania w przypadku, gdy często wykonujemy prace związane z przycinaniem gałęzi na dużej wysokości. Wyposażenie urządzenia w teleskopowy wysięgnik daje możliwość łatwego dopasowania długości do wysokości gałęzi. To pozwala na bezpieczne przycinanie drzewek z poziomu gruntu. Nie ma konieczności korzystania z drabiny lub podestu, czyli elementów, które mogą stwarzać ryzyko groźnego wypadku.

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres modeli pilarek akumulatorowych takich marek jak np. Makita z systemem xgt, które można łatwo uruchomić ze względu na intuicyjną obsługę. W zależności od tego, jaki typ silnika będzie dla Państwa najlepszy, nasz asortyment obejmuje urządzenia mające silniki bezszczotkowe lub silniki szczotkowe. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, gdzie od lat staramy się prezentować wyłącznie niezawodne elektronarzędzia.

Pokaż wyniki (35)
Pilarki akumulatorowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
4GARDEN Mini pilarka akumulatorowa 20V 20cm AP15

Dostępność: Dostępne
279,00 zł brutto 226,83 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Pilarka akumulatorowa 20V 25cm AP25

Dostępność: Końcówka asortymentu
309,00 zł brutto 251,22 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Pilarka akumulatorowa 20V AP2521

4GARDEN Pilarka akumulatorowa 20V AP2521

Indeks katalogowy: AP2521

Dostępność: Dostępne
329,00 zł brutto 267,48 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Pilarka mini akumulatorowa 20V AP10

Dostępność: Dostępne
215,00 zł brutto 174,80 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Podkrzesywarka akumulatorowa 2x20V 25cm APW2522

Dostępność: Dostępne
329,00 zł brutto 267,48 zł netto + 23% VAT / szt.
4GARDEN Podkrzesywarka akumulatorowa 20V 20cm APW2021

Dostępność: Końcówka asortymentu
259,00 zł brutto 210,57 zł netto + 23% VAT / szt.
DEDRA Mini piła łańcuchowa akumulatorowa 18V 10cm SAS+ALL DED7099

Dostępność: Końcówka asortymentu
315,00 zł brutto 256,10 zł netto + 23% VAT / szt.
DEWALT Pilarka łańcuhowa akumulatorowa 18V 30cm OREGON DCM565N

Dostępność: Końcówka asortymentu
859,00 zł brutto 698,37 zł netto + 23% VAT / szt.
GRAPHITE Pilarka łańcuchowa aku Energy+ 18V Li-Ion, prowadnica 10

Dostępność: Końcówka asortymentu
409,00 zł brutto 332,52 zł netto + 23% VAT / szt.
MAKITA Okrzesywarka na wysięgniku akumulatorowa 2x18V DUA300Z

Dostępność: Końcówka asortymentu
1 849,00 zł brutto 1 503,25 zł netto + 23% VAT / szt.