Zamiatarki ręczne

Zamiatarka ręczna to urządzenie wyposażone w specjalne szczotki, które usuwają z powierzchni liście, resztki roślin, a także pozostałe zanieczyszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z napędem ręcznym, które zapewnią czystość na chodniku, drodze dojazdowej lub w ogrodzie.

Zamiatarka ręczna ze szczotkami — czym jest?

Dostępna w naszej ofercie zamiatarka ręczna to urządzenie wyposażone w regulowany uchwyt i prosty, manualny mechanizm napędowy, dzięki któremu może ono skutecznie zamiatać podłoże, usuwając z niego:

  • kurz i pył,
  • liście,
  • gałęzie,
  • piasek,
  • inne drobne zanieczyszczenia.

Zamiatarki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik miał możliwość dokładnej regulacji tempa pracy nylonowych szczotek. W przypadku wystąpienia dużej ilości zanieczyszczeń, wystarczy podnieść prędkość i wydajność mechanizmu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty sprzątania. 

Dlaczego warto wybrać zamiatarkę do kostki brukowej DEDRA?

Atutem oferowanych przez nas zamiatarek DEDRA jest prostota obsługi. Urządzenia nie wymagają praktycznie żadnego wysiłku. Jednocześnie ich konstrukcja umożliwia usuwanie zanieczyszczeń nawet na szerokości około pół metra, co znacznie przyspiesza pracę. Zamiatarka posiada też specjalny pojemnik na zbierane odpady, którego pojemność to aż 100 litrów. W praktyce oznacza to, że podczas zamiatania podjazdu nie trzeba podnosić zanieczyszczeń. 

Ręczne zamiatarki działają lepiej niż miotła, gdyż wykonują dwie czynności jednocześnie — zamiatają liście i inne zanieczyszczenia oraz przenoszą je do pojemnika. Jednocześnie cały ten proces odbywa się przy wykorzystaniu jedynie siły mięśni. Użytkownik nie musi korzystać z paliwa lub energii elektrycznej, w związku z czym może przystąpić do czyszczenia chodników w ogrodzie, dróg dojazdowych, a także przydomowego magazynku. 

Rodzaje zamiatarek — na co zwrócić uwagę jako profesjonalista?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj zamiatarek ogrodowych wybierzemy (ręczne, spalinowe, elektryczne), warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów.

  1. Pokrycie szczotek - warto wybierać modele z trwałymi szczotkami wykonanymi z utwardzonego nylonu.
  2. Masa i rozmiar - niewielkie urządzenia łatwiej przechowywać w takich miejscach jak garaż lub ogrodowy schowek.
  3. Budowa kół - dobrze zaprojektowane i wykonane koła to gwarancja stabilnego poruszania się nawet po trudnym i nierównym terenie.
  4. Uchwyt - zamiatarki powinny zapewniać wygodę pracy. Dlatego ich uchwyty powinny być pokryte miękką wyściółką.

Ręczne zamiatarki do usuwania brudu i innych zanieczyszczeń to rozwiązanie, które chcemy polecić posiadaczom zarówno małych, jak i dużych ogrodów, garaży i przestrzeni rekreacyjnych.

Pokaż wyniki (2)
Zamiatarki ręczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
DEDRA Zbieracz ręczny do liści i trawy 6kg

Dostępność: Dostępne
379,00 zł brutto 308,13 zł netto + 23% VAT / szt.
LIDER Zamiatarka ręczna do liści 53cm PZL530

Dostępność: Dostępne
299,00 zł brutto 243,09 zł netto + 23% VAT / szt.