Blog narzędziowy

Wielkanocne DIY - zrób to sam

W nadchodzącym sezonie wiosennym oraz wielkanocnym, podaruj sobie odrobinę radości i inspiracji w najbliższym otoczeniu. Zapomnij o gotowych dekoracjach - przyszedł czas, żeby samodzielnie stworzyć unikatowe dzieła, które dodadzą blasku i uroku Twojemu domowi.

Czytaj więcej

Survival - gotowy na wyprawę?

Do każdej wyprawy należy się jednak przygotować. Potrzebne jest nie tylko odpowiednie nastawienie, ale i narzędzia, akcesoria lub odzież, które będą oparciem w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji.

Czytaj więcej

Co zabrać na grzybobranie?

Wybierając się na grzyby dobrze wyposażyć się w odpowiednie narzędzia. Szczególnie warto zadbać o dobry nóż oraz odpowiednią odzież.

Czytaj więcej

Panele na podczerwień – nowoczesna technologia grzewcza dla wymagających

Prawdziwym odkryciem ostatnich lat są panele grzejne, wykorzystujące innowacyjną metodę energii podczerwieni.

Czytaj więcej

Grzejnik elektryczny konwektorowy - czy warto i do jakich pomieszczeń?

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem konsumentów cieszą się grzejniki elektryczne konwektorowe. Są to urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu przestrzeniach (zarówno w budynkach prywatnych, jak i służbowych). Ich zadaniem jest zamienienie energii elektrycznej na grzewczą. W zależności od rodzaju oraz wielkości pomieszczenia, tego typu grzejniki mogą stanowić podstawę lub tylko uzupełnienie ogrzewania (na przykład w przypadku awarii w ciepłowni czy też w chwili bardzo intensywnych mrozów). Grzejniki elektryczne konwektorowe są dostępne w różnych wersjach i konfiguracjach, dlatego aby wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb, warto zapoznać się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi.

Czytaj więcej

Nagrzewnica gazowa czy elektryczna - którą wybrać?

W ostatnim czasie nagrzewnice cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Urządzenia tego typu znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach i branżach (przede wszystkim w budownictwie). Są one dostępne w kilku wariantach, bowiem wyróżniamy nagrzewnice elektryczne oraz gazowe. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, a to na jakie rozwiązanie warto się zdecydować zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb każdego z użytkowników oraz od warunków panujących w danym miejscu.

Czytaj więcej

 

Jaki wybrać agregat prądotwórczy?

Agregaty prądotwórcze dobiera się tak, aby mogły zasilać wszystkie lub tylko wybrane urządzenia w danym fragmencie sieci, dlatego parametry agregatu należy zawsze oceniać w kontekście potrzeb konkretnych użytkowników.

Czytaj więcej