Elektryczne

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów oraz maszyn, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kosiarki, nożyce do żywopłotu, a także odśnieżarki. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o dmuchawy i odkurzacze elektryczne. Tego typu sprzęty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak KRYSIAK, NAC czy RYOBI. Powoduje to, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością.

Sprawdzona dmuchawa do liści NAC, Krysiak i Ryobi

Propozycja naszej firmy to między innymi odkurzacz elektryczny GTO3300. Służy on do usuwania zalegających liści oraz innych odpadów organicznych. Dzięki temu cały ogródek będzie prezentował się bardzo okazale i niezwykle estetycznie. Urządzenie posiada bardzo wydajny silnik, a także pojemny worek umożliwiający wygodne zbieranie zanieczyszczeń. Po skończonej pracy wystarczy wyrzucić jego zawartość do kosza. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne, ponieważ oprócz funkcji zasysania ma również możliwość dmuchania.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów naszego sklepu internetowego cieszy się ogrodowy odkurzacz elektryczny marki NAC. Posiada on specjalne kółka, dzięki którym obsługa urządzenia jest bardzo wygodna. Niewielka waga urządzenia powoduje, że manewrowanie pomiędzy roślinami i krzewami w ogrodzie jest bardzo komfortowe. Stosunkowo niski poziom generowanego hałasu sprawia, że praca urządzenia nie jest uciążliwa dla najbliższego otoczenia. Ergonomiczne uchwyty zapewniają wygodną pracę z urządzeniem nawet przez kilka godzin w ciągu dnia.

Odkurzacze i dmuchawy elektryczne to nie wszystko

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

Nie czekaj i już dziś postaw na nowoczesne rozwiązania w swoim ogrodzie!

Pokaż wyniki (4)
Elektryczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

LIDER PLUS Odkurzacz elektryczny GTO3300

Indeks katalogowy: GTO3300 LIDER

Dostępne
199,00 zł brutto 161,79 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

3200W, 250 km/h, 3 funkcje

Dostępne
213,00 zł brutto 173,17 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

3500W, 160-270 km/h, 3 funkcje

Dostępne
258,00 zł brutto 209,76 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

FAWORYT Odkurzacz elektryczny GTO3300

Indeks katalogowy: GTO3300 FAWORYT

Brak
Realizacja 2-3 dni
199,00 zł brutto 161,79 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni