Spalinowe nożyce do żywopłotu

Narzędzia spalinowe są wykorzystywane do utrzymania żywopłotu w należytym stanie. Pozwalają na swobodne i precyzyjne przycinanie roślin nawet w trudno dostępnych miejscach. Nożyce do żywopłotu doskonale sprawdzają się zarówno w rękach prywatnych użytkowników, jak i w przypadku użycia komercyjnego. Można je wykorzystać w dużych przestrzeniach i małych przydomowych ogrodach. Pozwalają wpłynąć na rozwój zielonego ogrodzenia nieruchomości i uzyskać atrakcyjny kształt roślin.

Spalinowe nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotu to podstawowy sprzęt wykorzystywany w ogrodzie. Za ich pomocą można wykonywać cięcia pielęgnacyjne żywopłotu oraz formować rośliny zgodnie z zaplanowanym kształtem. Wyróżniają się wydajnym silnikiem oraz ostrzami zapewniającymi efektywną pracę nawet w przypadku konieczności cięcia wysokich żywopłotów. Spalinowe nożyce umożliwiają łatwe usuwanie suchych i przerośniętych gałązek, co wpływa korzystnie na rozrost oraz zagęszczenie żywopłotu.

Bezpieczeństwo i komfort pracy

Produkty wyposażone są w ergonomiczne rękojeści oraz system antywibracyjny zwiększający komfort pracy. Wydmuch spalin jest realizowany w kierunku odwrotnym od operatora, co pozwala zachować wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia użytkownika. Nożyce do żywopłotu spalinowe można używać w dowolnym miejscu, w związku z czym znakomicie poradzą sobie z gęstymi roślinami, bez względu na rozmiar i układ ogrodu.

Nożyce do żywopłotów o dużej mocy

Spalinowe nożyce do żywopłotu doskonale sprawdzą się do pielęgnacji małych i dużych ogrodów. Model należy dostosować przy uwzględnieniu rozmiaru oraz ilości roślin podlegających regularnemu przycinaniu. W szczególności warto postawić na mocny silnik oraz dużą prędkość ostrzy. W ten sposób możliwe jest wykonywanie cięcia żywopłotu z różnych gatunków krzewów, w tym bukszpanu, ligustru i tui. Pod względem wydajności wyróżniają się spalinowe nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o mocy aż 1 KM. Dzięki temu można wygodnie ciąć grube pędy roślin, które mogłyby zostać uszkodzone przez sprzęt niższej jakości.

Narzędzia dostosowane do potrzeb

Spalinowe nożyce do żywopłotu są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób zwracających dużą uwagę na niezawodność i wydajność pracy w ogrodzie. Są mobilne, co pozwala je używać w różnych miejscach w zależności od bieżących potrzeb. Ich zasięg nie jest ograniczony długością przewodu zasilającego ani czasem pracy akumulatora. Dlatego są to narzędzia polecane zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników dużych ogrodów i działek rekreacyjnych.

Pokaż wyniki (1)
Spalinowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
FAWORYT PRO Nożyce spalinowe NP61 R

FAWORYT PRO Nożyce spalinowe NP61 R

Indeks katalogowy: NP61

Dostępność: Końcówka asortymentu
499,00 zł brutto 405,69 zł netto + 23% VAT / szt.