Spalinowe

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz ogrodzie. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kosiarki, opryskiwacze, odśnieżarki, a także nożyce do żywopłotu. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się dmuchawy spalinowe do liści. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak Makita, NAC czy Ryobi, co powoduje, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością.

Dmuchawy spalinowe do liści

Oferowane przez nas dmuchawy spalinowe są idealne do prowadzenia prac porządkowych w ogrodzie, na podjeździe czy też na chodniku. Sprawdzą się znakomicie na przykład do usuwania zalegających liści lub drobnych gałęzi. Dostarczane sprzęty są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach, co sprawia, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu dmuchawy spalinowe zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z odpowiednim użytkowaniem akcesoriów. Oferowane urządzenia są dostępne w kilku wariantach. Dostarczamy między innymi dmuchawy z funkcją odkurzacza, co powoduje, że sprzęt może powietrzem zarówno dmuchać, jak i je zasysać. Bardzo mocno podnosi to funkcjonalność urządzenia i umożliwia jeszcze sprawniejsze porządkowanie terenu wokół domu.

Sprawdź, jakie odkurzacze ogrodowe przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania urządzeń. Niewielka waga sprzętów oraz bardzo wydajny silnik dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdej z osób.

Pokaż wyniki (1)
Spalinowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
NAC Odkurzacz spalinowy 1KM ogrodowy z funkcją dmuchawy BVP260-1-Y

1,02 Nm, 26 cc

Dostępność: Dostępne
678,00 zł -7% 629,00 zł brutto 511,38 zł netto + 23% VAT / szt.