Zamiatarki spalinowe

Zamiatarka spalinowa to akcesorium, dzięki któremu można z łatwością usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia. W przeciwieństwie do urządzeń ręcznych maszyna posiada własny napęd spalinowy, dzięki któremu można jej używać przez cały rok. W naszej ofercie znajdują się zamiatarki, które można wykorzystać do czyszczenia chodnika, dróg dojazdowych, parkingów itd.

Zamiatarka spalinowa do kostki brukowej i nie tylko — jak działa?

Zamiatarka spalinowa to urządzenie, w skład którego wchodzi silnik zasilany paliwem ciekłym, przekładnia, a także zestaw wzmocnionych szczotek do usuwania zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny, które posiadają rozbudowany układ przekładni, który umożliwia przełączanie zamiatarki pomiędzy różnymi biegami. Dzięki temu oferowane przez nas urządzenia umożliwiają pracę zarówno na biegach "do przodu", jak i wstecznych. 

Oferujemy zamiatarki spalinowe w różnych konfiguracjach. Ich moc - w zależności od silnika - wynosi:

  • 5,5 KM,
  • 6,6 KM.

Warto również dodać, że dzięki uniwersalnej budowie, zamiatarka spalinowa może działać w każdych warunkach. W zimie może pracować jako np. odśnieżarka. 

Dlaczego warto wybrać profesjonalną i wydajną zamiatarkę spalinową?

Zamiatarka spalinowa wyróżnia się dużą efektywnością. Wyposażono ją w kosz, do którego wprowadzane są zbierane zanieczyszczenia. Pojemnik znacznie ułatwia pracę, gdyż nie wymaga schylania się, aby zebrać zanieczyszczenia. Jednocześnie urządzenie jest znacznie wydajniejsze niż np. zamiatarka ręczna. Za jej napęd odpowiedzialny jest silnik czterosuwowy, który dzięki dużej mocy pozwoli zadbać o czystość na posesji. 

Zamiatarka jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki niej można usunąć zanieczyszczenia z:

  • podjazdów,
  • parkingów,
  • dróg dojazdowych,
  • przestrzeni rekreacyjnych.

Urządzenia tej klasy wyróżniają się też rozbudowanym układem szczotek, dzięki którym można usuwać zanieczyszczenia na znacznej szerokości. 

Zamiatarki wysokiej jakości — szerokie pole do różnych zastosowań

Oferowane przez nas profesjonalne zamiatarki spalinowe mogą usuwać rośliny, pozostałości po nich, zanieczyszczenia sypkie (w tym piasek i niektóre materiały budowlane), a także śnieg i gałęzie. Ze względu na zastosowanie napędu spalinowego, zamiatarka nie powinna być wykorzystywana w zamkniętych pomieszczeniach. Jeśli pojawia się konieczność czyszczenia takich pomieszczeń, zawsze należy pamiętać o odpowiedniej wentylacji lub też o zakupie modelu elektrycznego bądź akumulatorowego. 

Zamiatarka spalinowa to sprzęt, dzięki któremu sprzątanie posesji będzie jeszcze łatwiejsze.

 

W ofercie posiadamy również:

Pokaż wyniki (3)
Zamiatarki spalinowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
NAC Zamiatarka spalinowa 5,58KM Loncin 80cm 3w1

Dostępność: Dostępne
3 100,00 zł brutto 2 520,33 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Zamiatarka spalinowa z napędem 5,58KM SWP60-196L-KC

Dostępność: Końcówka asortymentu
2 699,00 zł brutto 2 194,31 zł netto + 23% VAT / szt.
NAC Zamiatarka spalinowa z napędem 6,5KM SWP80-196-KC

Spalinowa z napędem 12,4Nm, szerokość robocza 80 cm, biegi przód/tył 5/2

Dostępność: Końcówka asortymentu
2 895,00 zł brutto 2 353,66 zł netto + 23% VAT / szt.