RUBI Siodełko ergonomiczne SR-1

Indeks katalogowy: 81999

  • Dostępne
  • Dostawa: od 12,00 zł
741,60 zł -6% 699,00 zł brutto / szt. 568,29 zł + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Opis

Wiele prac w budownictwie wymaga spędzania długiego czasu na podłodze w pozycji klęczącej, przenoszenia obciążeń i wykonywania powtarzalnych ruchów.
Skutki pracy w takim trybie dają o sobie znać w długim okresie.
Produkty RUBI zawsze uwzględniają wymogi zdrowotne użytkowników.
Przy projektowaniu narzędzi zawsze pamięta się o kwestiach ergonomicznych, bowiem bezpieczeństwo i minimalizacja ryzyka urazu w trakcie pracy to podstawa korzystania z naszych produktów.
Siodełko ergonomiczne RUBI SR-1 jest najlepszym przykładem, w jak dużym stopniu odpowiedni produkt może przyczynić się do prewencji i ochrony zdrowia profesjonalnego użytkownika w budownictwie.
Siodełko SR-1 posiada wyjątkowo mocny i stabilny korpus aluminiowy.
Przemyślana konstrukcja SR-1 pozwala użytkownikowi utrzymywać bardzo wygodną ergonomiczną pozycję przez cały czas pracy.
SR-1 pomaga uniknąć kontuzji zarówno kolan, jak i pleców.
Dla optymalnego dostosowania SR-1 do dowolnego typu pracy oraz każdego użytkownika, wysokość i kąt siodełka SR-1 może być regulowany.
Masywna konstrukcja SR-1 wyposażona jest w 7 wytrzymałych kół gumowych, co umożliwia użytkownikowi pełną zwrotność na dowolnej powierzchni.
Siodełko SR-1 posiada praktyczny pojemnik idealny do wykorzystania przy układaniu płytek, parkietów, czyszczeniu i innych operacjach na powierzchni podłogi.
Na wyposażeniu siodełka jest też komplet wymiennych profesjonalnych nakolanników.
Maksymalna nośność siodełka wynosi 130 kg.
Przy projektowaniu wszystkich produktów RUBI zaangażowany jest cały zespół R&D (działu badań i rozwoju) składający się z inżynierów oraz profesjonalistów z wielu krajów świata.
Takie szerokie podejście daje nam możliwość globalnego spojrzenia na potrzeby rynku w jego całości i w poszczególnych krajach.
https://www.rubi.com/pl/siodelko-ergonomiczne-r491

 

Cechy

Cechy produktu
Producent: Rubi
Gwarancja:
Indeks katalogowy:
  • 81999
Kod EAN:
  • 8413797819991

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w punkcie KURIER48 : od 12,00 zł
Kurier Poczta Polska : od 15,00 zł
Kurier DPD : od 18,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł