Maszyny Luna teraz pod marką LINDAHL & NERMARK

2023-07-31

Maszyny do obróbki drewna i metalu Lindahl & Nermark

O to co firma Lindahl & Nermark sama piszę o sobie:

"W 1917 roku Carl Lindahl zakłada hurtownię maszyn i narzędzi w Alingsås. Holger Nermark dołącza w 1919 roku i firma nazywa się Lindahl & Nermark AB. 100 lat później Luna Verktyg & Maskin AB jest jednym z wiodących w Skandynawii dostawców wysokiej jakości narzędzi i maszyn do profesjonalnego użytku w przemyśle, budownictwie i administracji publicznej. W 2018 roku nazwa zostaje poddana recyklingowi, kiedy Luna Service i gama maszyn zostają połączone i stają się Lindahl & Nermark.

Poprzez dział serwisu o szerokich kompetencjach, duży zakres usług technicznych i aftermarketowych, kompleksową ofertę i fachową wiedzę przez cały okres użytkowania produktu, tworzymy bezpieczeństwo i wartość dodaną dla klienta od doradztwa w zakresie doboru maszyn, instalacji, umów serwisowych i szkoleń .

Lindahl & Nermark inwestuje również w laboratorium do kalibracji momentu obrotowego i jako pierwsi w Skandynawii przeprowadzimy kalibrację zgodnie z normą ISO 6789:2017.

Posiadamy kompleksowy program maszynowy, od małych maszyn dla warsztatów utrzymania ruchu po maszyny produkcyjne. Od obróbki drewna po cięcie i obróbkę blach.
Współpracujemy z silnymi markami, takimi jak Luna, Arboga, Stahlwerk, Trumpf, SCM, Compact, Nossebro, Knuth i Pilous i dysponujemy szeroką gamą akcesoriów, takich jak uchwyty, oprawki narzędziowe, układy chłodziwa i imadła maszynowe.

Pomagamy Twojej firmie stać się bezpiecznym miejscem pracy i zapobiegać wypadkom przy pracy za pomocą atestowanych zabezpieczeń maszyn. Stwarza to bezpieczne środowisko pracy dla pracowników firmy, zapobiega stratom finansowym i sprawia, że ​​Twoja firma jest atrakcyjnym pracodawcą. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami, posiadamy odpowiednie umiejętności i udzielamy właściwych porad.

Zmienia się model szwedzkiej pracowni rzemieślniczej, a my chcemy być tam i wyznaczać standardy dla nowej pracowni rzemieślniczej. Chcemy stworzyć młodym ludziom warunki do zainteresowania się zawodami technicznymi, aby już jutro mogli stać się naszymi pracownikami i klientami."

Od teraz w ofercie hurtowni elektronarzędzi WARMAX pełna oferta maszyn do obróbki metalu i drewna Lindahl & Nermark -> OFERTA